ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro


master diferit de licenta


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


buna ziua, daca am terminat facultatea de stiinte economice si am terminat si un master in economie por sa ma inscriu la un master in inginerie? daca pot sa ma inscriu dupa terminarea studiilor primesc titlul de inginer?

Paul Neag
 User  Paul Neag
a intrebat la 18 Iul. 2016
REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

Alte intrebari despre Cariera si performanta