ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro


Subventie nastere 2013


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


Buna ziua,

Am inteles ca daca o viitoare mamica alege sa nasca la particular ar putea beneficia de o subventie din partea statului. Stiti cumva daca mai este in vigoare si cum se procedeaza?

Multumesc mult o seara placuta.

Adaugata in: Contributii 0
Carmen Ionasi
 User  Carmen Ionasi
a intrebat la 09 Iul. 2013
REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

1 raspunsuri

Voteaza raspuns Apreciez acest raspuns [0] Nemultumit de acest raspuns [0]
Ioana Popa
 Expert Ioana Popa
a raspuns la intrebare la 09 Iul. 2013
Nu este in vigoare aceasta masura. Daca nasteti la particular se vor aplica costurile clinicii sau spitalului in cauza, in functie si de statutul de asigurat al lor sau chiar la stat.

Alte intrebari despre Contributii

Expertii nostri
violeta Georgescu
adriana iancu alexei delimart Viviana Serni George Andreescu Gratiela Petrescu G Stancu