ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro


Se poate iesi la pensie cu penalizare?


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


Buna ziua,

Mama mea are 52 de ani, 31 ani vechime in munca si ia spor pentru conditii grele (toxice). Poate iesi la pensie cu penalizare la aceasta varsta? Daca da cat este penalizarea? Daca nu, cand poate iesi cel mai devreme la pensie si in ce conditii ?

Va multumesc!

Andreea Tomaru
 User  Andreea Tomaru
a intrebat la 26 Feb. 2015
REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

Alte intrebari despre Pensii