ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro

REVISAL


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


Buna ziua
In conditiile in care am incheiat un C.I.M. pe perioada determinata pana la 01.10.2011 in baza art.84 alin.2C.M. ??i art.36 alin.4 din Legea 319/2003 si nu am raportat incetarea acestuia, datorita faptului ca proiectul, la care persoana respectiva, nu s-a finalizat, ce pot face a acest C.I.M. s?-l pot prelungi macar cu inca 15 zile ?
Va lultumesc anticipat

Adaugata in: Resurse umane
Nastasia Ciochina
 User  Nastasia Ciochina
a intrebat la 06 Oct. 2011
TELEMUNCA - 10 SOLUTII oferite de specialitstii in Legislatia muncii si HR
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "TELEMUNCA - 10 SOLUTII oferite de specialitstii in Legislatia muncii si HR"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

1 raspunsuri

Voteaza raspuns Apreciez acest raspuns [0] Nemultumit de acest raspuns [0]
Ioana Popa
 Expert Ioana Popa
a raspuns la intrebare la 06 Oct. 2011
Puteti incheia un act aditional prin care sa modificati perioada de prevazuta in CIM.

Alte intrebari despre Resurse umane

Eroare conectare :