ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro


Drepturi Salariale


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


Am 18 ani lucrati in campul muncii si nu mi se acorda spor de vechime.Cand am intrebat despre sporul de vechime mi s-a spus caci sporul de vechime este bagat in salariu.Motivand ca salariile sunt mici si mi sa bagat sporul de vechime in salar.Mentionez ca sunt asist.personal cu salariul minim. va multumesc .O zi buna !

Alexandru Alex
 User  Alexandru Alex
a intrebat la 18 Ian. 2012
REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

Alte intrebari despre Drepturi salariale