ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro


concediu pentru cresterea copilului


ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A


Buna ziua. Sunt in concediu pentru cresterea primului copil pana in noiembrie 2011 si ma aflu in primul trimestru de sarcina cu al doilea copil,intrebarile mele ar fi :sunt obligati sa ma primeasca inapoi la munca, insarcinata fiind? Cum se v-a calcula indemnizatia pentru al doilea copil?

Mihaela Spirea
 User  Mihaela Spirea
a intrebat la 29 Aug. 2011
REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri
Aboneaza-te GRATUIT la
Newsletter-ul ClubLegislatiaMuncii.ro

pentru a primi cele mai proaspete informatii si analize referitoare la subiectele care te intereseaza!

Primesti gratuit raportul "REGES Online: Obligatii, Documente, Intrebari si Raspunsuri"!


Da, doresc să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton. Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare


 

Alte intrebari despre Legislatia muncii

Expertii nostri
violeta Georgescu
adriana iancu Ioana Popa alexei delimart Radu Anton Marius Ion George Andreescu