ClubLegislatiaMuncii.ro cauta utilizator meniu
Email RSS Facebook Comunica experienta
ClubLegislatiaMuncii.ro

responsabilitati ssm

ClubLegislatiaMuncii.ro Q&A

Va rog sa-mi spuneti daca responsabilitatile ssm ale angajatorului asa cum apare in legislatia SSM in vigoare sunt preluate de o firma care utilizeaza salariati "in leasing". Ma refer la instruirea periodica in special si vizitele medicale periodice. Dotarea cu EIP si DP stiu ca trebuie sa o faca firma utilizatoare.

Gabriela Racasan
 User  Gabriela Racasan
a intrebat la 16 Mai. 2012
Noutati despre Regulamentul Intern + Model general de Regulament Intern
Aboneaza-te GRATUIT la